Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.05.2024, 21:31

Головна » 2013 » Грудень » 17 » 100-річчя з дня народження М. М.Амосова
100-річчя з дня народження М. М.Амосова

Для читачів бібліотеки спеціалізованої школи №6 оформлена книжкову  виставу з нагоди 100-річчя з дня народження М. М.Амосова (1913-2013) радянського хірурга, академіка Академії наук УРСР. Героя соціалістичної праці (1973 р.)

Присутні мали можливість познацомитися з книгою М. Амосова «Роздумья о здороввье». Бібліотекар школи Нікітіна Н. І. зупинилася біля книги і зробила коротенький огляд. Перший розділ. «Болезни человека». Лікар говорить так: «В большинстве болезней виновата не природа, не общество, а только сам человек. Чаще всего он болеет от лени и жадности, но иногда и от неразумности, не надейтесь на медецину. Она неплохо лечит многие болезни, но не может сделать человека здоровым. Пока одна даже не может неучить человека, как стать здоровым. Чтобы быть здоровым, нужны собственные усилия» І багато інших цікавих висловів самого лікаря, ви можете прочитати в цій книзі. Хто не байдужий до свого здоров’я пропоную взяти участь у перегляді даного твору.

Категорія: Новини | Переглядів: 478 | Додав: Наталя | Рейтинг: 0.0/0