Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.05.2024, 23:09

Тиждень

З 22.03 по 28.03. 2017 року бібліотека СШ І-ІІІ ст. №6 проводить

Тиждень дитячого читання.

В рамках тижня у бібліотеці було розроблено і проведено ряд заходів.

21.03.17р. Гладкою Л.П. було проведено бібліотечний урок "Ідея радості життя й відкриття світу у романі

Е. Портер «Полліанна»"

22.03.17р. учні 5-х класів відвідали м Прилуцький краєзнавчий музей імені В.І.Маслова.

Серед музеїв України одним з найстаріших є Прилуцький краєзнавчий. В його стінах зібрані археологічні, історичні, природничі, етнографічні та мистецькі пам’ятки Прилуччини, які розповідають про багатовікову історію Придунайської землі, про її чарівну природу, про видатних українців та їх життя.

23 березня  2017 року учні 3-іх класів зустрілись з прилуцькою поетесою Світланою Коробовою. Зібралися всі учні початкових класів.
Світлана Владиславівна коротко розповіла про себе, а потім звучали її вірші. Діти переглядали  відеопоезію,  відгадували загадки та навіть вчилися римувати. Учні підготували приємну несподіванку для поетеси: читали напам’ять  її твори.

Сьогодні у творчому доробку Світлани Коробової – десяток віршованих збірок, є серед них і книжечки для дітей. Кілька видань вийшли в Росії, вірші прилуцької поетеси друкувалися також в Бібліотеці російської літературної газети «Лик». А цьогоріч прилучанка стала володаркою російської премії «Поэт года – 2012».

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Новини | Переглядів: 336 | Додав: Нікітіна | Рейтинг: 0.0/0